PDF Dosyalarını Ücretsiz Olarak Nasıl Birleştirir?

PDF belgesi, genellikle belgeleri ve yayınları standart biçimde kaydetmek için kullanılan çok platformlu bir belgedir. PDF dosyaları, değişiklik gereksiniminin çok düşük olduğu tam bir belge olarak gönderilmesine rağmen, ancak gerekirse PDF de düzenlenebilir. Ve pdf düzenlemenin önemli bir bölümü çok az insanın bildiği, PDF dosyalarını bir araya getirmektir. Bu yüzden bugün nasıl pdf dosyaları birleştirmek öğreneceksiniz.

Dediğim gibi, PDF birleştirme PDF düzenleme bir parçasıdır ve adobe Acrobat, vb gibi PDF düzenleme için birçok farklı yazılım ve uygulamalar mevcuttur, ama bunların çoğu bunları kullanmak için bir düzeltme abonelik miktarı ödemek zorunda olduğu anlamına gelir prim vardır. Ama herhangi bir ücret ödemeden PDF belgeleri birleştirebilirsiniz başka bir yolu vardır endişelenmeyin, ve bu şekilde online pdf dosyası birleştirmek. Bu yüzden pdf dosyalarını çevrimiçi nasıl birleştirebilirsiniz görelim.

PDF dosyasını ücretsiz olarak çevrimiçi olarak nasıl birleştirirsin?

Pdf dosyalarınızı çevrimiçi olarak ücretsiz olarak birleştirebileceğiniz internet üzerinde bulunan çeşitli web siteleri vardır. Ancak, çoğu iyi, ama bazıları çok kolay pdf belgeleri birleştirebilirsiniz gerçekten değerli web siteleri vardır. Ve burada kolayca ve hızlı bir şekilde pdf dosyalarını online birleştirmek beş tür web sitelerini paylaşmak için gidiyorum.

Ilovepdf.com

Ilovepdf.com bir multitasking web sitesi, sadece pdf dosyaları seçeneği birleştirmek değil, aynı zamanda pdf düzenleme gibi birçok diğer seçenekleri verir, pdf sıkıştırmak, excel pdf dönüştürmek, .jpg, PowerPoint, word (veya tersi). Ayrıca onarım pdf gibi seçenekler sağlar ve nadir pdf kilidini açar. Orada kaydolarak veya orada kaydolmadan bu web sitesinin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu özellikleri kullanmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadığınız için ancak reklamsız oturum gibi daha fazla özellik için evet, vb. bu web sitesinin aboneliğini satın alabilirsiniz. Eğer pdf dosyaları online birleştirmek için arıyorsanız Yani, o zaman bu size yararlı olacağını düşünüyorum.

Smallpdf.com
Smallpdf.com PDF dosyalarını birleştirmek için basit bir çevrimiçi araçtır. Bu çevrimiçi portal, birden çok PDF dosyasını yalnızca birkaç tıklamayla tek bir PDF belgesinde hızla birleştirmenize olanak tanır. Bu web sitesi kullanıcılarına güvenli bir hizmet sunmak için söz veriyor, onlar söz veriyorum “yüklediğiniz tüm dosyaları, hem de bizim sunucuda oluşturulan dosya, bir saat içinde kalıcı olarak silinecektir.” Bu web sitesi ayrıca doğrudan Google sürücü veya dropbox pdf dosyaları yüklemenize olanak sağlar. Ayrıca herhangi bir kayıt formu doldurmak gerekmez bu web sitesi ile online pdf dosyalarını birleştirmek için, herhangi bir yere kaydolmadan bu portalın hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Combinepdf.com
Combinepdf.com, herhangi bir uzantı dosyası veya yazılım yüklemek zorunda kalmadan birden fazla PDF veya resim dosyasını tek bir PDF belgesinde birleştirmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kullanımı kolay bir çevrimiçi araçtır. Bu web sitesi kolayca her yerde takılıp kalmadan kullanabilirsiniz böylece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu web sitesinde, birleştirmek için aynı anda en fazla 20 PDF dosyası ve resim seçebilirsiniz. Pdf belgeleri birleştirme dışında bu web portalı da pdf gibi hizmetler sunuyor belge, sıkıştırmapdf, pdf metin, pdf jpg, PNG pdf, ve tersi. Eğer pdf dosyası online birleştirebilirsiniz bir web sitesi arıyorsanız Yani bu sizin için iyi bir seçenek olabilir

Pdfmerge.com pdf dosyaonline birleştirmek için en büyük ve en çok önerilen platformlardan biridir. Pdfmerge hizmetleri hem web sitelerinde hem de android uygulamalarında mevcuttur. Bu platform ayda 1 milyondan fazla ziyaretçiye sahiptir. Bu web sitesi aynı zamanda kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Aynı anda en fazla dört dosya seçebilirsiniz, ancak gerektiğinde daha fazla dosya ekleyebilirsiniz endişelenmeyin. Bu web sitesinin bir eksi noktası bu web sitesinin hizmetleri sadece 10MB veya altında, diğer web sitelerine göre çok düşük olan ilgileniyorsanız ücretsizdir.

Pdfjoiner.com
Pdfjoiner.com pdf dosyaonline birleştirmek için başka bir ideal web platformudur. Listemizdeki diğer birkaç web sitesi gibi, bu web sitesi de pdf gibi çeşitli hizmetler sunuyor belge, sıkıştırmapdf metin, pdf jpg, png pdf, ve tersi. Bu ücretsiz platform sadece aynı anda 20 dosya seçmenize olanak sağlar. Bu web sitesinin başka bir yararı, İngilizce de dahil olmak üzere 15 farklı dilde bu web sitesini kullanabilirsiniz.

Yani bu pdf dosyalarını çevrimiçi birleştirmek için en iyi beş web sitesi. Şimdi pdf dosyalarını çevrimdışı (yazılım aracılığıyla) yerine çevrimiçi birleştirmenin yararları nelerdir bakalım.

PDF Dosyalarını Çevrimiçi Birleştirmenin Faydaları
Birleştirme veya pdf dosyaçevrimiçi birleştirmek çeşitli yararları vardır. Birincisi “Ücretsiz Hizmet”, evet ücretsiz hizmet çünkü pdf dosyasını birleştirmede iyi yazılımlar primdir, bu da bunları kullanmak için aylık veya yıllık bir düzeltme ödemeniz gerektiği anlamına gelir ve aynı hizmeti çevrimiçi olarak ve herhangi bir ücret ödemeden alabilirsiniz. Başka bir yararı, pdf dosyalarını çevrimiçi birleştirmek için herhangi bir uzantı veya yazılım dosyası indirmek gerekmez. Bunların dışında, web sitelerinden pdf dosyalarını birleştirmek, web sitelerinin kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle yazılımla birleştirmekten oldukça kolay bir iştir.

Ayrıca Okuyun: Google Chrome, Firefox & Internet Explorer’dan Yer İşaretleri Nasıl DışA Aktarılır?

Yani umarım şimdi nasıl pdf dosyaları online birleştirebilirsiniz biliyorum. Ama yine de, herhangi bir soru ya da endişeleriniz varsa nasıl pdf dosyaonline birleştirebilirsiniz böylece yorum bölümünde bize sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *