PS4 Oyunları iPhone ve iPad’inizde Nasıl Oynanır?

PS4 Oyunları iPhone ve iPad’inizde Nasıl Oynanır?

Hayır, ben deli değilim, ben doğru kelimeleri seçin, Nasıl iPhone PS4 Oyunları Oynamak için? Evet, çılgınca sözler gibi göründüğünü biliyorum ama bunlar artık mümkün olduğu için değil. Artık ps4 oyunlarını iPad’de kolayca oynayabilirsiniz. Insanların çoğu bilmiyorum ama iPhone’lar bu özelliği alır ilk Smartphones değil, iPhone’lar önce, Sony kendi android mobil Serisi Sony Xperia için bu özelliği yayımladı. Ve bu kez Sony iPhone kullanıcıları için PS4 oyun hizmetleri yayımladı.

Sony, iOS aygıtları için kullanıcıların iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarında PS4 oyunlarını oynatmalarına yardımcı olan bir PS4 Remote Play uygulaması başlattı. PS4 uzaktan oynatma uygulamasını diğer cihazlarda PS4 oyunları oynamak için kullanma konsepti zaten Windows ve Mac cihazlarda kullanılıyor ve şimdi uzun bir bekleyişten sonra Sony bu uygulamayı iOs aygıtlarına da yayımladı. Artık PS4 uzaktan oynatma uygulaması yla iPad ve iPad’de PS4 oyunları oynayabileceğinizi biliyorsunuz, şimdi ps4 uzaktan oynatma uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad aygıtlarınızda PS4 oyunlarını nasıl kullanabileceğinizi bilelim…

PS4 Uzaktan Oynatma Uygulamasını Kullanarak iPhone ve iPad’de PS4 Oyunları Nasıl Oynanır?

Bu yüzden PS4 Remote Play uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad’inizde PS4 oyunları oynamak ve bunu yapmak için bu basit noktaları adım adım takip etmek kolaydır…

PS4 sürümünüzü PS4 firmware sürüm 6.50 olarak güncelleyin, çünkü bu özellik yalnızca sürüm 6.50 ve üzeri sürümde mevcuttur.

PS4 firmware sürümünü güncelledikten sonra PS4 Remote Play uygulamasını iPhone ve iPad’inize indirin ve yükleyin.

Şimdi PS4 kutunuzu açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle PlayStation hesabınıza giriş yapın.

Ardından iOS aygıtındaki PS4 Remote Play uygulamasını açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle PlayStation hesabınızda oturum açın.

Uygulamayı açtıktan sonra, uygulama ev ağınızda PS4’ünüzü aramaya başlar.

Arama işlemi bittiğinde PS4 ana ekranınızı iPhone ve iPad’inizde göreceksiniz.

Herhangi bir şans, eğer ev ağınızı bulamazsanız, böylece iOS aygıtınızı PS4’ün Uzaktan Oynatma Bağlantı Ayarlarından el ile ekleyebilirsiniz.

Böylece PS4 uzaktan oynatma uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad’inizde PS4 oyunlarını bu şekilde oynayabilirsiniz. Ama bu hile yapmak için, bir son başlatılan veya güncellenen iPhone veya iPad iOS sürümü 12.1 veya üzeri, aksi takdirde bu hile işe yaramaz olduğunu akılda tutmak zorunda bir şey de vardır.

PS4 Remote Play uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad’inizde PS4 Oyun Oynamanın Sakıncaları

Yani evet, ps4 Remote Play uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad PS4 oyunları oynarken bazı dezavantajları da vardır. İlk ve en büyük bir bu hile sadece ev ağı üzerinden çalışır, böylece evinizin dışında iPhone ve iPad PS4 oyunları oynayamazsınız. Bu hilenin ikinci dezavantajı ekran boyutu sorunu, genellikle TV’de PS4 oynayan bir kişi bile bu duyguyu elde edemez mobil ekran ile tatmin edemez, bu yüzden sadece tv kullanmak mümkün değil ken yardımcı olur geçici bir hile. Üçüncü Dezavantajı PS4 Uzaktan Oynatma Uygulaması iPhone ve iPad cihazı jailbreaking veya dağınık bir geçici çözüm kullanmadan Sony DualShock 4 denetleyicileri desteklemiyor olmasıdır. Dokunmatik ekran kontrolleri ile veya MFi gamepad kullanarak oyun oynayabilirsiniz ama yine de, hiçbir şey Sony’nin DualShock 4 denetleyicileri ile olsun bu oyun deneyimi yenebilir.

Ayrıca Okuyun:- PlayStation Ağ Adınızı Nasıl Değiştirebilirsiniz

Yani bu PS4 Remote Play uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad PS4 oyunları oynarken birkaç dezavantajları, ama yine de, bu çok yararlı ve yararlı hileler. Bu yüzden burada bu konuşmayı sona erdirmek için gidiyoruz, Umarım, şimdi nasıl iPhone PS4 oyunları oynayabilir ama yine de bu hile ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bu yüzden yorum bölümünde bize sorabilirsiniz anlıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *