Tik Tok’tan Ücretsiz Video Nasıl İndirilir?

Tik Tok’tan Ücretsiz Video Nasıl İndirilir?

Tik Tok şu anda en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir, bu kısa video yapım platformunun popülaritesi zaten daha yüksek olmasına rağmen, ancak son tartışmalardan sonra, tik tok popülaritesi her zamankinden daha artmıştır. Sık sık yeni kullanıcıların sorduğu bir soru var ve o da Tik Tok’tan nasıl video indirebileceğimiz. Bakalım Tik Tok’tan (Müzikal olarak) videoları nasıl indirebilirsiniz…

Tik Tok’tan Videolar Nasıl İndirilir?

Tik Tok’tan video indirmek o kadar da zor değil, sadece doğru süreci bilmeniz gerekiyor. Burada 3 farklı şekilde paylaşıyorum, bunların yardımıyla Tik Tok videolarını kolayca indirebilirsiniz. Tüm 3 yolu farklıdır ve kolaylığı ve seçiminize göre bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. O zaman bakalım hangisiler…

Dahili Yol

Tik Tok, kullanıcıların en sevdikleri TikTok videolarını ekstra çaba sarf etmeden doğrudan Tik Tok uygulamasından indirebilmeleri için kullanıcılarına video indirme leri için dahili bir seçenek sunuyor. Bu yüzden tik tok videoları indirmek için bu dahili seçeneği nasıl kullanabileceğiz görelim …

Tik Tok uygulamanızı açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.

Videonun sağ tarafında, bazı seçenekler bulacaksınız ve bunlardan biri bir simge ile “Paylaş” seçeneği bu yüzden üzerine tıklayın.

Şimdi seçtiğiniz video herkese açık bir videoysa, diğer paylaşım seçenekleriyle birlikte video kaydet seçeneği ni de alırsınız, bu nedenle üzerine tıklayın.

Üzerine tıkladıktan sonra indirme işlemi başlar ve video telefonunuzun deposuna kaydedilir.

Yani bu kadar, böylece dahili seçeneği kullanarak ve herhangi bir üçüncü taraf uygulamaları yüklemeden tik tok videoları indirebilirsiniz. Kolay bir yol olmasına rağmen, aynı zamanda birkaç sınırlamaları vardır, sınırlı indirme ile yayınlanan videoları indiremezsiniz gibi sadece yükleyici arkadaşlar ve aşağıdaki erişim. Bu yöntemle indirdiğiniz tüm videolar Tik Tok filigranı ile indirilecektir. Peki filigran olmadan tik tok videoları nasıl indirebiliriz? Bu yüzden bir sonraki yöntem bunu yapmak için size yardımcı olacak, bu ne olduğunu görelim …

Tik Tok için Downloader

Yukarıda açıklanan yöntem oldukça basit olmasına rağmen filigran birçok kişi herhangi bir video paylaşmak sevmiyorum nedenlerinden biri olmasına rağmen, ve eğer siz de onlardan biri iseniz, filigran olmadan tiktok videoları indirmek hangi yardımı ile, bu yöntemi deneyin. Bu yöntem aslında “Video Downloader For Tik Tok” adlı bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Çok sayıda tik tok video downloaders uygulamaları internet üzerinde kullanılabilir olmasına rağmen bu kullanımı oldukça kolay ve aynı zamanda güvenilir. Bakalım Tik Tok için Video Downloader’ı kullanarak tik tok’tan nasıl video indirebiliriz….

Android cep telefonunuzda play store ve app store’u açın ve “Tik Tok Için Video Downloader” uygulamasını arayın ve indirin.

Şimdi Tik Tok uygulamanıza gidin ve açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.

Videoyu bulduktan sonra sağ alt taraftan alacağınız paylaşım seçeneğine tıklayın ve ardından paylaşım menüsünden “Linki Kopyala” seçeneğini belirleyin.

Şimdi Tik Tok için Video Downloader”ı açın ve kopyalanan bağlantıyı buraya yapıştırın ve indirme düğmesine basın.

İndirme düğmesine basmak indirme işlemini başlatacak ve işlem sona erdiğinde indirme videonuzu telefon depolama alanınızda ve galerinizde bulabilirsiniz.

Böylece filigrantik tiktok videoları olmadan indirebilirsiniz nasıl. Şimdi bir sonraki yöntemimize geçelim ve bunun ne olduğunu görelim…

Url’yi Kopyalamaolmadan

Ancak, ikinci yöntem tüm bu şeyler bir kullanıcı ihtiyacı vardır ama birçok kullanıcı rahatsız edebilir bir sıkıntısı vardır, ve bu kopyalamak ve çok zaman alır url yapıştırmak ve aynı zamanda toplu olarak video indirme de size yardımcı olmayacaktır. Yani bunu yapmak için herhangi bir yolu var mı, biz doğrudan URL kopyalamadan tiktok videoları indirebilirsiniz, filigran olmadan? Cevap evet, evet biz “TikTok için Video Downloader – Hayır Reklamlar” adlı bir üçüncü taraf uygulaması yardımıyla bunu yapabilirsiniz. Adı ile karıştırılmamalıdır, bu uygulama bizim ikinci yöntemde kullanılan uygulama farklıdır. Yani bu uygulamayı kullanarak tiktok videoları indirmek için bu adımları izleyin …

Akıllı telefonunuzda App Store veya Play Store’u açın ve “TikTok için Video İndirici – Filigran Yok” araması yapın ve indirin.

Şimdi tik tok uygulamanızı açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.

Videoyu bulup açtıktan sonra sağ alt tarafta alacağınız paylaşım seçeneğini ve ardından paylaşım menüsünden “Diğer” seçeneğini belirleyin.

“Diğer” seçeneğinde, diğer birçok uygulama seçeneğini buradan “TikTok için Video Downloader – Reklam Yok” seçeneğini belirleyin.

Sizi doğrudan uygulamanın ana sayfasına götürecek ve indirme işlemi otomatik olarak orada başlayacaktır.

Yani bu yöntemi kullanarak tik tok videolarını kolayca indirebilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda toplu olarak video indirmek için de yardımcı olacaktır. Umarım, şimdi tik tok videoları indirmek için nasıl biliyorum, ama yine de, eğer tik tok videoları indirmek üç yolu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa yorum bölümünde bize sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *