YouTube Channel & Video’daki Yorumları Nasıl Devre Dışı Bırakın?

YouTube Channel & Video’daki Yorumları Nasıl Devre Dışı Bırakın?

2005 yılında yayımlanan YouTube şu anda dünyanın en çok kullanılan video portalı haline gelmiştir. Google tarafından işletilen Youtube online video izlemek için seven hemen hemen her internet kullanıcının ilk tercihidir. Bazı insanlar YouTube’u izleyici olarak kullanırken, bazı insanlar YouTube’u bir içerik oluşturucu olarak kullanır ve izleyicileri yetenekleri ve sanatlarıyla eğlendirir. Bir izleyici olarak, hemen hemen her kullanıcı youtube özelliklerini bilir, ama sadece yaratıcıları için ama hangi sadece izleyiciler ama hatta birçok yaratıcıları hala habersiz olan birçok tür özellikleri vardır. Ve bu tür bir özellik YouTube’da Yorumlar Devre Dışı dır.

YouTube’daki yorumları devre dışı bırakmak, YouTube’un içerik oluşturucular için yararlı olan özelliklerinden biridir. Ancak, hepimiz iyi yorumlar almak bizim YouTube videoları çok sayıda yorum istiyorum, ama bazen bazı videolarımız bize yorum almak için izin vermez ya da kanal kavramı biz yorum bölümü etkin tutamazsınız öyle. Şimdi birçok kişi bu tür videolar olabilir, bu yüzden bu tür videolar toplumun ciddi sorunları ile ilgili videolar gibi birçok türde olabilir, çünkü bu videoların yorumlarında insanlar kendi aralarında anlaşmazlıklar oluşturabilirsiniz düşünüyor olabilir. Bu nedenle, yorumlarda bu tür anlaşmazlıkları önlemek için YT hakkındaki yorumları devre dışı kılabilir. Yararlı bir seçenek olmasına rağmen, birçok yaratıcıları hala bu konuda bilmiyorum, ve bu konuda bilen bu yaratıcıların çoğu YT hakkında yorum devre dışı bırakmak için nasıl bilmiyorum, bu yüzden YouTube’da yorum devre dışı bırakmak için nasıl görelim …

YouTube’daki Yorumları Nasıl Devre Dışı Bırakın?
Youtube’daki yorumlar, herhangi bir videoya yorum alınmaması için önce belirli bir videonun yorumlarını devre dışı bırakıp, diğerinin de tüm You tube kanalındaki yorumları devre dışı bırakması için iki farklı şekilde devre dışı tutulabilir. Burada, her iki yönde paylaşıyorum, size kolaylık göre herhangi bir yöntem seçebilir ve bunu benimsemek.

YouTube Videosundaki Yorumları Devre Dışı Bırakın
Yani video (herhangi bir özel) üzerinde yorum devre dışı kalmak istiyorsanız, bu yüzden bu basit adımları izleyin …

Tarayıcınızda YouTube.com açın ve kimliğiniz ve Şifrenizle giriş yapın.
Şimdi günlük simgesine tıklayarak ayarlar seçeneğini açın ve ardından Video Yöneticisi seçeneğini tıklayın.
Bundan sonra, tüm yayınlanan videolarınızın tam listesini alırsınız, ardından devre dışı kalmak istediğiniz yorum bölümünü listeden seçin.
Şimdi videonuzu seçtikten sonra, ve Edit düğmesinin yanında bulacağınız küçük oka tıklayın ve ardından Bilgi ve ardından Ayarlar’a tıklayın.
Ardından Gelişmiş ayarlar seçeneğini tıklayın ve yoruma izin ver seçeneği kutusunun işaretlerini kaldırın.
Şimdi yaptığınız tüm değişiklikleri kaydetmek için Değişiklikleri Kaydet seçeneğini tıklayın.
Böylece yayınladığınız belirli YouTube videolarına ilişkin yorumları devre dışı kullanabilirsiniz. Şimdi YouTube kanalındaki yorumları nasıl devre dışı bırakabileceğinizi görelim…

Ayrıca Oku: Listelenmemiş YouTube’da Ne Anlama Gelir?

YouTube Kanalındaki Yorumları Devre Dışı
Bazen kanalımızda yayınlanan tüm YouTube videolarında yorumları devre dışı bırakmalıyız, bu nedenle bu adımları takip edebilirsiniz…

Tarayıcınızda Youtube.com açın ve kimliğiniz ve şifreniz ile giriş yapın.
Şimdi Pano’yu açın ve Topluluk bölümüne gidin ve ardından yorum ayarlarını açın.
Yorum ayarları sayfasında, bir seçenek varsayılan ayarları bulacaksınız, üzerine tıklayın.
Şimdi varsayılan ayarlar seçeneği altında, yeni videolarınızı alırsınız ve kanal seçeneğiniz bu seçenek için yorumları devre dışı bırakın’ ı seçin.
Bu adımları izleyerek YouTube kanalındaki yorumları devre dışı bırakın ve bundan sonra bu ayarı tekrar değiştirene kadar eski videolarınız ve yeni videolarınız hakkında yorum alamazsınız.
Ayrıca Okuyun:- Blogger’da Spam Yorumları Nasıl Engellenir?

Böylece YouTube videolarında ve YouTube kanalınızdaki yorumları devre dışı kullanabilirsiniz. Umarım, şimdi çok iyi süreci anlamak, ama yine de herhangi bir soru ve karışıklık youtube’da yorum devre dışı bırakma konusunda varsa bu yüzden yorum bölümünde bize sorabilirsiniz.

İlGİlİ KONULAR:YOUTUBE VİdeoSU’NDA YOUTUBE KanalIZE EDİlEBILEN YORUMLAR DA YOUTUBE YORUMLARI ON YOUTUBE YORUMLARI ON YOUTUBE YORUMLARI ON BLOK YORUMLAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *